
De CONTRASTEKKER is een baken van betrouwbaarheid en veiligheid met zijn IP44 rating, wat bescherming biedt tegen stof en waterspatten.
Deze onmisbare tool heeft een robuust elektrisch aardsysteem, dat ongewenste elektrische stromen effectief afvoert en de algehele veiligheid van het circuit verbetert.
Of je nu op een drukke bouwplaats bent of bezig bent met een verbouwingsproject thuis, de CONTRASTEKKER helpt je moeiteloos met al je elektrische behoeften. Door zijn stevige ontwerp gaat hij lang mee, waardoor je je minder zorgen hoeft te maken over onderhoud en iedere keer op een efficiënte aarding kunt rekenen.
| Merk | Perel |
| Model | E390F2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 7 cm |
| Hoogte van het product | 7 cm |
| Breedte van het product | 10.5 cm |
| Gewicht Product | 105 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Type stekker | Tegenstekker |
| Type montage | Kabel |
| Type Aarding | Penaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal stopcontacten type E | 1 |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Geslacht | Vrouwelijk |
| Draadloos/bedraad | Bedraad |
| CEBEC Keurmerk | Nee |
| Materiaal | Rubber |