
Ervaar precisie met de DEFI SLAGLIJNMOLEN MINI-GEANT, met een lijn van 30 meter die perfect is voor gedetailleerde taken en metingen. Met een gewicht van slechts 200 gram combineert dit gereedschap draagbaarheid met uitzonderlijke functionaliteit.
Voordelen en specificaties zijn onder andere: een compact ontwerp dat niet inlevert op prestaties, duurzame materialen die een lange levensduur garanderen en een soepel oprolmechanisme voor snel en efficiënt gebruik. Of je nu grenzen markeert of rechte lijnen trekt, deze tool kan het allemaal moeiteloos aan.
Vergelijkbaar met het hebben van een betrouwbare assistent aan je zijde, vergemakkelijkt het elk project met vlekkeloze uitvoering. Bereik elke keer perfecte afstemming, waardoor het een onmisbare toevoeging is aan elke gereedschapskist.
| Merk | Defi |
| Model | DF110 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 10.5 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 325 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Materiaal haak | Aluminium |
| Lengte touw | 30 m |
| Krijtlijntype | Poeder |
| Met krijtpoeder | Ja |
| Met schietlood | Nee |
| Extra krijtpoeder | Nee |
| Capaciteit container | 200 g |
| Diameter touw | 1 mm |
| Materiaal | ABS |