
Deursensor schakelaar - opbouwmontage - 12V/24V. Deze compacte deursensor schakelt automatisch de LED-verlichting in je kasten of kleedkamer aan. Monteer deze opbouwsensor gewoon in de kast. Je kunt de elektronische besturingsmodule makkelijk wegwerken in een voorzetwand.
Deze sensor zorgt ervoor dat je LED-strip automatisch uitgaat als de kastdeur dicht is en meteen aan gaat als de deur open is. Bespaar energie en geniet van handige verlichting in je kasten.
| Merk | EtiamPro |
| Model | LQS02 |
| Kabellengte | 100 cm |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 0.6 mm |
| Hoogte van het product | 13 mm |
| Breedte van het product | 65 mm |
| Gewicht Product | 40 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type montage | Opbouw |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 45 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 3 A |
| Ingangsspanning VDC 1 | 12 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 24 V |
| Met voeding | Nee |
| Maximaal vermogensverbruik | 72 W |
| Maximaal detectiebereik | 4 cm |
| Minimaal detectiebereik | 0 cm |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse III |
| Breedte sensor | 23 mm |
| Minimum energieverbruik | 36 W |
| Ruststroom | 6 mA |
| Type sensor | IR |
| Materiaal | ABS |