
Ontwerp je elektronische schakelingen met deze zorgvuldig ontworpen DIN-RAIL MODULEBOX - 6MG. Deze modulebox is gemaakt voor betrouwbaarheid en gemak, en zorgt voor een naadloze integratie in je huidige systemen.
Met een stevige constructie biedt het uitstekende duurzaamheid en beschermt het veilig de onderdelen. Het heeft een compacte afmeting waardoor het ruimte efficiënt optimaliseert zonder in te boeten op functionaliteit.
Ontworpen voor veelzijdigheid, is het geschikt voor verschillende toepassingen, zoals automatiseringsopstellingen en besturingssystemen. Het is eenvoudig te monteren en past op de standaard DIN-rail afmetingen, waardoor installatie en onderhoud zonder gedoe zijn.
Doordacht ontworpen ventilatiesleuven verminderen de warmteontwikkeling en beschermen zo elektronische onderdelen. Het flexibele ontwerp past zich aan verschillende bedradingconfiguraties aan, wat zorgt voor flexibiliteit en schaalbaarheid voor toekomstige behoeften.
| Merk | Gainta |
| Model | GD6MG |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 57 mm |
| Hoogte van het product | 90 mm |
| Breedte van het product | 106 mm |
| Gewicht Product | 107 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Clipbevestiging |
| Deksel | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Nee |
| DIN-rail | Ja |
| Bevestigingen | Ja |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Nee |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |