
Bescherm je L-vormige loungeset tegen de elementen met deze duurzame hoes, die een afmeting heeft van 215x215x70cm. Gemaakt van stevig, weerbestendig materiaal, biedt het optimale bescherming tegen regen, stof en UV-stralen, zodat je meubels er als nieuw uit blijven zien.
De strakke pasvorm lijkt op een maatpak, waardoor de hoes beter in staat is om ongewenste indringers zoals vuil en vocht buiten te houden. De verstevigde naden en verstelbare koorden bieden een extra laag bescherming.
Perfect voor het hele jaar door, met deze hoes kun je je loungeset gerust buiten laten staan, wetende dat het beschermd is tegen de grillen van de natuur. Hij is makkelijk aan en uit te trekken, waardoor onderhoud een makkie wordt.
| Merk | Perel |
| Model | OCLSL215 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 215 cm |
| Hoogte van het product | 70 cm |
| Breedte van het product | 215 cm |
| Gewicht Product | 1335 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | L-vorm |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Diepte lange zijde | 215 cm |
| Diepte korte zijde | 85 cm |
| Breedte lange zijde | 215 cm |
| Breedte korte zijde | 85 cm |
| Pop-up inbegrepen | Nee |
| Kleurecht | Ja |
| Aanhaaksysteem | Nee |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |