
De Elektrische Insectenverdelger rekent efficiënt af met vliegende beestjes dankzij zijn krachtige dubbele 6 W lampen, en biedt betrouwbare bescherming voor je binnenruimte.
Het geavanceerde roosterontwerp zorgt voor maximale dekking, terwijl de stille werking een rustige omgeving behoudt. Perfect voor keukens, woonkamers of kantoren, dit apparaat gebruikt UV-licht om insecten aan te trekken en uit te schakelen zonder chemicaliën.
Geniet moeiteloos van een insectenvrije zone, terwijl je altijd voor hygiëne en comfort zorgt.
| Merk | Perel |
| Model | GIK07N1 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 26.3 cm |
| Breedte van het product | 25.5 cm |
| Gewicht Product | 1490 g |
| IP waarde | IPX0 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Kleur lamp | UV |
| Ventilator | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Elektrocutie |
| Werkgebied | 30 m² |
| Vervangbare lamp | Ja |
| Netspanning | 2800 V |
| Type UV-straling | UV-A |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Metaal |