
De elektrische insectenverdelger met twee krachtige 15 W buizen beschermt je effectief tegen vervelende insecten rondom je huis. Dankzij de stevige buitenkant blijft het apparaat goed werken en betrouwbaar, zelfs als het weer steeds verandert.
Met een bereik van maar liefst 50 vierkante meter biedt deze insectenverdelger brede dekking voor patio's, tuinen en veranda's. Het UV-licht trekt insecten aan, waarna ze veilig worden geëlimineerd zonder gebruik van chemicaliën.
Simpel op te hangen dankzij het bijgeleverde ophangkettingsysteem, en met een verwijderbare opvangbak is schoonmaken super makkelijk. Het apparaat werkt stil, zodat je ongestoord van je avonden buiten kunt genieten.
| Merk | Perel |
| Model | GIK11 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 14 cm |
| Hoogte van het product | 32 cm |
| Breedte van het product | 53.2 cm |
| Gewicht Product | 4200 g |
| IP waarde | IPX4 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | UV |
| Ventilator | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Elektrocutie |
| Werkgebied | 100 m² |
| Vervangbare lamp | Ja |
| Netspanning | 3000 V |
| Type UV-straling | UV-A |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Brandwerend ABS |