
De energiemeter houdt precies je stroomverbruik in de gaten bij 230 V met een capaciteit van 16 A. Ontdek eenvoudig welke apparaten veel energie verbruiken en maak slimme keuzes voor een groenere toekomst.
Perfect voor zowel thuis als op kantoor, past het compacte ontwerp moeiteloos in elke omgeving. De ingebouwde geaarde stekker zorgt voor maximale veiligheid.
Dit apparaat maakt het bijhouden van energie eenvoudiger, waardoor je verspilling kunt verminderen en je rekeningen lager worden. Met real-time data kun je je verbruik actief en efficiënt beheren.
| Merk | Perel |
| Model | E305EM5-G |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 30 mm |
| Hoogte van het product | 115 mm |
| Breedte van het product | 55 mm |
| Gewicht Product | 140 g |
| Type display | lcd |
| Back-up batterij inbegrepen | Ja |
| Reservebatterij | Ja |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Maximaal uitgangsvermogen | 3600 W |
| Maximale stroommeting | 16 A |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Maximale frequentiemeting | 65 Hz |
| Maximale spanningsmeting | 276 V |
| Minimale stroommeting | 0.01 A |
| Minimumfrequentiemeting | 45 Hz |
| Minimumspanningsmeting | 190 V |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting | 0.2 W |
| Frequentiegraad | 50 Hz |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting in procenten | 1 % |
| Levensduur batterij zonder wisselstroom | 3 month |
| Geaccumuleerd minimaal energie vermogen | 0 kW·h |
| Maximaal geaccumuleerd vermogen energie | 9999.9 kW·h |
| Maximale registratietijd | 9999 h |
| Minimale energieweergave energie | 0 kW·h |
| Weergave van maximale energie | 9999.9 kW·h |
| Spanning | 0 V |