
Glove for light work, good grip - size 9/XL. A lightweight, stretchy, low-lint glove that resists deformation and keeps its shape longer.
Optimale en duurzame grip, zelfs op gladde oppervlakken. Ademend materiaal op de handrug om zweten te verminderen. Je veegt vet makkelijk van het oppervlak. Minimale kans op allergieën.
Gemaakt om lekker makkelijk te kunnen bewegen en de hele dag te dragen. Geen irritante naden die tegen je huid schuren. Kleur die minder snel vies wordt.
| Merk | Showa |
| Model | SSH380XL |
| Dikte | 1.5 mm |
| Primaire kleuren | Zwart,Blauw |
| Diepte van het product | 1 cm |
| Hoogte van het product | 23 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 44 g |
| Extra materiaal | Nylon |
| Afwerking | Schuim met reliëf |
| Type coating | Microporeus nitril |
| Maattabel | 9/xl |
| Anatomische vorm | Ja |
| Lengte handschoen | 260 mm |
| Gebreid materiaal | Nylon |
| Type handschoen | Licht werk |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Gecoate handpalm | Ja |
| Volledig gecoat | Nee |
| Geschulpte rand | Nee |
| Naadloos gebreid | Ja |
| Type manchet | Elastische rand |
| Materiaal | Nitril |