
Handschoen voor zwaar werk, goede grip - maat 9/L. Een flexibele, stevige handschoen met een geweldige behendigheid en een goede weerstand tegen scheuren.
Beschermt je handen in vochtige omgevingen of tegen agressieve schoonmaakmiddelen of alcohol. De rug van de hand is ademend om zweten te verminderen. Het oppervlak zorgt voor een goed tastgevoel en betere grip. Hygiënischer.
Ontworpen om lekker te kunnen bewegen en de hele dag te dragen. Geen irritante naden die tegen je huid schuren.
| Merk | Showa |
| Model | SSH310L |
| Dikte | 1.5 mm |
| Primaire kleuren | Groen,Grijs |
| Diepte van het product | 2 cm |
| Hoogte van het product | 32 cm |
| Breedte van het product | 13 cm |
| Gewicht Product | 92 g |
| Extra materiaal | Polyester,Katoen |
| Afwerking | Grof |
| Type coating | Latex |
| Maattabel | 9/l |
| Anatomische vorm | Ja |
| Lengte handschoen | 250 mm |
| Gebreid materiaal | Polyester,Katoen |
| Type handschoen | Zwaar werk |
| Behandeling | Anti-geurbehandeling,Antibacteriële behandeling |
| Gecoate handpalm | Ja |
| Volledig gecoat | Nee |
| Geschulpte rand | Nee |
| Naadloos gebreid | Ja |
| Type manchet | Elastische rand |
| Materiaal | Rubber |