
De HD CCTV-Hybride-Recorder biedt real-time bewaking met 4 kanalen. Deze DVR is ontworpen om TVI, AHD, HD-CVI en analoge technologieën te ondersteunen, dus je kunt lekker veel kanten op met je beveiliging. Dankzij de H.265+ compressie wordt de codering een stuk efficiënter, waardoor je langer op je harde schijf kunt opnemen.
Dankzij P2P cloudtechnologie hoef je alleen maar de QR-code te scannen met je smartphone of tablet om makkelijk onderweg toegang te krijgen tot camerabeelden met de Guarding Vision app. Deze recorder werkt samen met 4 high definition camera's en ondersteunt ook IP-camera's tot 2 megapixel, waardoor je systeem flexibel en klaar voor de toekomst is.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDVR204 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 22.2 cm |
| Hoogte van het product | 4.5 cm |
| Breedte van het product | 26 cm |
| Gewicht Product | 1 kg |
| Stroomverbruik vermogen | 8 W |
| Aantal kanalen | 4 |
| Toepassingen harde schijf | Sata I |
| Maximale Werktemperatuur | 50 °C |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Maximale videobitsnelheid | 6 Mbit/s |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DDNS,DHCP,DNS,HiLookVision,HTTPS,iSCSI,NFS,NTP,ONVIF,PPPoE,SADP,SMTP,TCP/IP,UPnP |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Videocompressie | H. 265 Pro+ / H. 265 Pro / H. 265 / H. 264+ / H. 264 |
| Compressiesnelheid audio | 64Kbps(G.711) |
| Videoformaat | HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP |
| Minimale_werk_temperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Spanningsbereik voeding | 12 V |
| Verbinding op afstand | 32 |
| Aantal stuur-ingangen | 6 |
| Dual stream | Ja |
| Aantal video-ingangen | 6 |
| Opname type | Digitaal |
| Stream type | Video,Video & audio |
| Video bewegingsmelder | Ja |
| Materiaal | ABS |