
Beleef superieure geluidshelderheid met onze hoogwaardige luidsprekerkabel, met een sterke maar flexibele 2 x 1,50 mm² koperen kern.
Ontworpen voor duurzaamheid, maakt de rood en zwart gecodeerde jas identificatie en veiligheid makkelijker, waardoor installatie en onderhoud over lange afstanden eenvoudig worden.
Met een royale lengte van 100 meter kun je je audiosetup moeiteloos aanpassen, of je nu thuisbioscoopsystemen of professionele audioapparatuur aansluit. Optimale geleiding zorgt voor minimaal signaalverlies, waardoor je elke keer weer geniet van een heldere audiokwaliteit.
| Merk | HQ Power |
| Model | HQLW10004 |
| Kabellengte | 100 m |
| Primaire kleuren | Rood,Zwart |
| Diepte van het product | 27 cm |
| Hoogte van het product | 27 cm |
| Breedte van het product | 15 cm |
| Gewicht Product | 4280 g |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type kabel | Audiokabel |
| Type Aarding | Niet geaard |
| Aantal draden | 2 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Isolatieweerstand | 500 MΩ |
| Materiaal geleider | Oxygeenvrij koper (OFC) |
| Buitendiameter | 3 mm |
| Op haspel | Ja |
| Draadmaat (mm²) | 1.5 mm² |
| Buitenste isolatiemateriaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Spanningsweerstand | 3 kV |
| Diameter strengen | 0.19 mm |
| Aantal strengen | 48 |
| Geleider weerstand km | 13 Ω |
| Materiaal | Oxygeenvrij koper (OFC) |