
Honingraat reflecterende tape 5cm x 5m - Wit. Deze effen reflecterende tape is de perfecte oplossing om spullen extra goed zichtbaar te maken. Het reflecterende honingraatpatroon zorgt voor maximale reflectie en superhoge zichtbaarheid, ook als er weinig licht is.
Het is gemaakt om slecht weer te weerstaan, en onze reflecterende tape blijft heel goed zichtbaar en functioneel, ongeacht de omgeving en bij verschillende temperaturen.
Milieuvriendelijke constructie: Onze reflecterende tape is gemaakt van PET-plastic, een heel goed recyclebaar materiaal.
| Merk | Perel |
| Model | PT-RFH5X5W |
| Primaire kleuren | Wit |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Type tape | Honingraat |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.39 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -20 °C |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |