
Honingraat reflecterende tape 5cm x 5m - Zwart/Geel. Deze tape in twee kleuren is perfect om spullen extra goed zichtbaar te maken. Het honingraatpatroon zorgt voor maximale reflectie en maakt dat je het heel goed kan zien, zelfs als het donker is.
Het is gemaakt om slecht weer te weerstaan, en onze reflecterende tape blijft heel goed zichtbaar en functioneel, ongeacht de omgeving en bij verschillende temperaturen.
Milieuvriendelijke constructie: Onze reflecterende tape is gemaakt van PET-plastic, een heel goed recyclebaar materiaal.
| Merk | Perel |
| Model | PT-RFH5X5BY |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Type tape | Honingraat |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.39 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -20 °C |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |