
Neutrik presenteert de powerCON TRUE1 TOP, een mannelijk chassis stroomconnector die is ontworpen voor robuuste, vergrendelbare prestaties onder zeer veeleisende omstandigheden. Deze innovatieve oplossing voldoet aan de hoge eisen van de constant veranderende entertainmentindustrie.
Perfect voor toepassingen zoals PA-systemen, displays, LED-schermen en verlichtingssystemen, deze connector blinkt uit met z’n vermogen om te werken in zware omstandigheden. De productlijn bevat powerCON TRUE1, etherCON en XLR-connectoren, allemaal ontworpen voor "True Outdoor Protection" (TOP).
Met UV-bestendigheid volgens UL50e-normen beschermt de powerCON TRUE1 TOP niet alleen tegen stof en water, maar garandeert het ook langdurige betrouwbaarheid. De stroomcapaciteit is tot wel 16 A, en vervangt daarmee gewone apparaatkoppelingen waar een stevige vergrendelde verbinding essentieel is.
Met zijn circuit-breaking mogelijkheid (CBC) maakt deze connector het mogelijk om veilig aan te sluiten en los te koppelen onder belasting en stroom. Ervaar de nieuwste technologie op het gebied van connectiviteit met Neutrik's oplossing, speciaal ontworpen voor buitenomgevingen die ongeëvenaarde duurzaamheid en veiligheid vereisen.
| Merk | Neutrik |
| Model | NAC3MPXTOP |
| Diëlektrische sterkte | 4 kVdc / 2.8 kVac |
| Behuizing | polyamide (PA 6.6) |
| Temperatuurbereik | -30 °C tot +80 °C |
| Isolatieweerstand | > 0.1 GO (after damp heat test IEC 68-2-30) |
| Contacten | spring copper (CuSn0.2) |
| Contactweerstand | 3 mO |
| Nom. spanning | 250 V ac |
| Ontvlambaarheid | UL 94 V-0 |
| Vergrendeling | roestvrij staal |
| Aantal elektronische contacten | 2 + PE |
| Nominale stroom per contact | 16 A rms (USA: 20 A) |
| Draadformaat | 2.5 mm² |
| Draaddikte | 12 AWG |
| Omhulsel contacten | 2 µm Ag |
| Beschermingsklasse | UL50E enclosure type 4 (mated or in combination with SCNAC-MPX) |
| Levensduur | h |