
Deze slimme acculader biedt precisie en veiligheid voor 12 VDC loodzuuraccu's met 1,5 A.
Geoptimaliseerde laadcycli zorgen voor een langere levensduur, omdat het zich automatisch aanpast aan de behoeften van de batterij. Het apparaat heeft een ingebouwde microprocessor om overbelasting te voorkomen en optimale prestaties te behouden.
Het is alsof je een energiebeheerder hebt die 24/7 voor je accu zorgt, waardoor je altijd een consistente stroomvoorziening hebt. Je kunt het gebruiken voor voertuigen, boten of elk 12 V accusysteem dat nauwgezette zorg nodig heeft.
Compact en efficiënt, de lader heeft kortsluitingsbeveiliging en omgekeerde polariteitsdetectie, waardoor hij betrouwbaar en gebruiksvriendelijk is.
| Merk | Perel |
| Model | AC028 |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 7.2 cm |
| Hoogte van het product | 4.2 cm |
| Breedte van het product | 14.7 cm |
| Gewicht Product | 390 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type display | led |
| Samenstelling batterij | Loodzuur |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type netstekker | Type C (Eurostekker) |
| Elektrische bescherming | Oververhitting,Overbelasting,Kortsluiting |
| Stroomsterkte | 1.5 A |
| Nominale uitgangsstroom | 1.5 A |
| Lengte laadkabel | 1 m |
| Uitgangsspanning | 12 V |
| Uitgangsspanning 2 | 12 V |
| Type opladen | Druppelladen |