
Ontketen de kracht van precisie met de Jokari Kabelbeugel nr. 28, een stevige oplossing voor kabelbeheer die is ontworpen voor moeiteloze installatie. Gemaakt van hoogwaardige materialen, zorgt deze kabelbeugel voor duurzaamheid en betrouwbare kabelhantering.
De Jokari Kabelbeugel zorgt moeiteloos voor organisatie, vermindert rommel en verbetert de efficiëntie. Dankzij de gemakkelijke installatie en compatibiliteit met verschillende kabelmaten is het de ideale oplossing voor elk project dat nette kabelgeleiding nodig heeft.
Of je nu in een industriële omgeving bent of thuis, deze veelzijdige beugel zorgt ervoor dat kabels stevig op hun plek blijven door het simpele ontwerp. Net zo eenvoudig als een knoop leggen, kun je zonder gedoe kabels beheren bij elke stap.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK79028 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 28 mm |
| Hoogte van het product | 33 mm |
| Breedte van het product | 102 mm |
| Gewicht Product | 30 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale draadgrootte | 28 mm |
| Minimum draadafmeting | 8 mm |
| Type strippenkabel | Rond |
| Materiaal | Staal |