
De Jokari PWS-Plus 003 is jouw precisie-instrument voor moeiteloos kabelstrippen, met uitzonderlijke veelzijdigheid en betrouwbaarheid.
Ontworpen met een verstelbaar mes, kan het moeiteloos kabels van 0,2 mm² tot 6 mm² aan, en zorgt het elke keer voor consistente resultaten. Gemaakt voor efficiëntie, garandeert het een snelle en schone strip, zonder risico op schade aan de binnenste geleiders.
Perfect voor elektrische installaties of doe-het-zelfprojecten, het ergonomische ontwerp vermindert vermoeidheid van de handen, zodat je het langdurig kunt gebruiken zonder ongemak. Een vergrendelbare klik-stop clip verbetert de precisie nog meer, wat ongeëvenaarde controle en veiligheid tijdens gebruik biedt.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK40026 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Blauw,Rood |
| Diepte van het product | 42 mm |
| Hoogte van het product | 14 mm |
| Breedte van het product | 102 mm |
| Gewicht Product | 34.5 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Extra materiaal | Speciaal staal, gehard en getemperd |
| Afsnijmogelijkheid | Ja |
| Opbergkoffer | Nee |
| Type tang | Strippen |
| Maximale draadgrootte AWG | 18 AWG |
| Minimale draadgrootte AWG | 28 AWG |
| Maximale draadgrootte | 1 mm |
| Minimum draadafmeting | 0.3 mm |
| Vervangbare bladen | Ja |
| Materiaal | PA (polyamide) |