
Ontketen de precisie van de JUNG Kattentong Troffel, die slechts 130 g weegt. Met dit compacte maar stevige gereedschap kun je moeiteloos tegelwerk uitvoeren en perfectie zonder moeite bereiken.
Gemaakt van stevige materialen, heeft de troffel een ergonomisch handvat voor comfortabel en langdurig gebruik. Het slim ontworpen blad zorgt voor nauwkeurige manoeuvreerbaarheid, waardoor het perfect is voor ingewikkelde metselwerk taken of krappe ruimtes.
Elke haal met de JUNG Kattentong Troffel voegt een professionele touch toe aan je project, met een perfecte mix van duurzaamheid en finesse. Zie het als de dirigent in de symfonie van je gereedschapskist.
| Merk | Jung Henkelmann |
| Model | HE716140 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 140 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 130 g |
| Vorm | Tong |
| Gebruikersniveau | Pro |
| Materiaal handvat(ten) | Hout |
| Truweel type | Tongvormige truweel |