
Ontketen de kracht van connectiviteit met de KABELHASPEL 10 m - 3G1.5, een betrouwbare verlengoplossing die maar liefst 10 meter reikt, en zo de flexibiliteit en het bereik biedt voor elke opstelling.
Uitgerust met vier geaarde stopcontacten, is deze kabelhaspel ontworpen om meerdere apparaten tegelijk van stroom te voorzien, wat hem ideaal maakt voor verschillende omgevingen. De geaarde functie zorgt voor extra veiligheid en beschermt je apparatuur tegen stroompieken.
Gemaakt met een stevige 3G1.5-kabel, levert het optimale prestaties met minder spanningsverlies, waardoor er een constante stroomtoevoer is naar alle aangesloten apparaten. Het kabelhaspel-opwindsysteem vermindert het in de knoop raken, waardoor je het makkelijk kunt opbergen en verplaatsen.
| Merk | Perel |
| Model | ECR10-G |
| Kabellengte | 10 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 7 cm |
| Hoogte van het product | 27.5 cm |
| Breedte van het product | 23 cm |
| Gewicht Product | 1.5 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Diameter kabel | 8 mm |
| Kleurenkabel | Zwart |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 4 |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 14 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |