
Sorry, ik zie dat de tekst al in het Nederlands is. Heb je misschien iets anders nodig? Laat het me weten!
Drievoudige installatiemodus: je kunt 'm eenvoudig installeren met onze magnetische voet en zuignap. Als je een ruwe ondergrond hebt, kun je ‘m ook vastschroeven.
Onze LED knipperlichtfuncties hebben een USB-C connector en een USB-A conversieplug. Hierdoor kun je ze eigenlijk overal voor gebruiken, van voertuigen en powerbanks tot stopcontacten.
Gebouwd om lang mee te gaan: gemaakt van duurzame materialen, is onze LED knipperlicht ontworpen om de tand des tijds te weerstaan. Of je het nu elke dag gebruikt of achter de hand houdt voor noodgevallen, je kunt erop vertrouwen dat het klaar is om te presteren wanneer je het het meest nodig hebt.
| Merk | Perel |
| Model | EFL91 |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 160 mm |
| Hoogte van het product | 128 mm |
| Breedte van het product | 160 mm |
| Gewicht Product | 600 g |
| IP waarde | IP55 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 5 V |
| Benodigde batterij | Nee |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Schroef,Magneet,Zuignap |
| Extra materiaal | PC (polycarbonaat) |
| Kleur van LED's | Wit |
| Aantal leds | 40 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| USB type | USB-C,USB-C naar USB-A converter |
| Waterbestendigheid | Waterbestendig |
| USB-kabel | Ja |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Magnetisch |
| LED type | SMD 5730 |
| Dagzichtafstand | 100 m |
| Nachtzichtafstand | 500 m |
| Flitspatroon | 2 |
| Lichtmodus | Dubbele flits |
| Aantal verlichtingsmodi | 1 |
| Diameter lantaarn | 160 mm |
| Specificaties kits & modules | Dubbel knipperen : 68 keer / min |
| Materiaal | ABS |