
Deze magazinebak van 217 x 360 x 155 mm brengt orde in elke werkplaats met zijn royale capaciteit van 12 L. De bak, gemaakt van stevig zwart kunststof, is perfect voor het opbergen van allerlei materialen en gereedschap.
De magazijnbak is super makkelijk stapelbaar, zodat je de ruimte efficiënt kunt gebruiken. Door de stevige constructie gaat hij lang mee, ook als je 'm intensief gebruikt. Je kunt er van alles mee doen, van schroeven en bouten organiseren tot het opbergen van kleine onderdelen die je snel nodig hebt.
Met z'n slijtvaste en onderhoudsvriendelijke ontwerp biedt deze magazijnbak een praktische oplossing voor al je opslagbehoeften, net als een betrouwbare assistent die je werkplek altijd netjes en overzichtelijk houdt.
| Merk | Perel |
| Model | OMSB36 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 360 mm |
| Hoogte van het product | 155 mm |
| Breedte van het product | 217 mm |
| Gewicht Product | 440 g |
| Inwendige diepte | 324 mm |
| Inwendige hoogte | 148 mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Inhoud volume | 12 l |
| Type montage | Vrijstaand,Tafelstandaard |
| Materiaal | Polypropyleen |