
Deze eenfasige kWh-meter voor DIN-rail montage is ontworpen met de nieuwste micro-elektronische technieken en LSI-circuits. Met geavanceerde digitale en SMT-technieken biedt deze meter betrouwbare precisie.
De energiemeter voldoet aan de technische normen van klasse 1 en klasse 2, evenals de IEC62052-11 en IEC62053-21. Dit zorgt ervoor dat de metingen van actief energieverbruik in eenfasige elektriciteitsnetten van 50/60Hz nauwkeurig en consistent zijn.
Met zijn compacte ontwerp van 2 modules past hij makkelijk in de meeste schakelkasten. De installatie op de DIN-rail gaat snel en efficiënt, wat tijd bespaart en het installeren eenvoudig maakt.
| Merk | Velleman |
| Model | EMDIN02 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 100 mm |
| Hoogte van het product | 60 mm |
| Breedte van het product | 35 mm |
| Gewicht Product | 160 g |
| Type lamp | led |
| Type display | lcd |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2 W |
| LED-indicator | Ja |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 80 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Maximale draadgrootte mm² | 38 mm² |
| Reset-functie | Ja |
| DIN-rail | Ja |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 75 % |
| Pulsbreedte | 90 ms |
| Minimale draadgrootte mm² | 7 mm² |
| Breedte DIN-modules | 2 |
| Pulsuitgangsstroom | 27 mA |
| DIN rail energiemeters nominale spanning | 240 V |
| Minimale pulsuitgangsspanning | 12 V |
| Maximale pulsuitgangsspanning | 27 V DC |
| LED-indicator knippert per puls | 1 |
| DIN rail energiemeters minimale nauwkeurigheid | 5 A |
| Aantal fasen | 1 |
| PNP-weerstand | Ja |
| Impuls per kilowattuur | 1000 |
| Aantal din modules | 1 |
| Maximale aanduiding | 999999.99 |
| Materiaal | ABS |