
De NIET-BUIGBARE LEDSTRIP zorgt voor een hoge helderheid over een lengte van 89 cm en geeft een neutraal wit licht. Het stevige ontwerp zorgt ervoor dat het licht gelijkmatig verspreid wordt zonder vervorming.
Dankzij de speciale montageclips installeer je deze stevige ledstrips snel en makkelijk in een met siliconen opgevuld aluminium profiel. Dat zorgt voor top duurzaamheid en een strakke afwerking.
De waterdichte eigenschap van IP65 maakt deze ledstrip perfect voor gebruik buiten of in vochtige ruimtes, zoals badkamers of keukens, waar je echt op betrouwbaarheid en bescherming tegen de elementen moet kunnen rekenen.
| Merk | Velleman |
| Model | CLLS06NWN |
| Lichtstroom | 720 lm |
| Stralingshoek | 120° |
| Nominale levensduur | 20.000 u |
| Kleurtemperatuur | 5800 K |
| Kleurweergave-index | 88 |
| IP-waarde | 65 |
| Totaal nominaal vermogen | 12 W |
| Nominale spanning (led-module) | 12 VDC |
| Vermogensfactor | - |
| Energieverbruik kWh/1000 u | - |
| Starttijd | < 0.5 s |
| Opwarmtijd (60 %) | < 1 s |
| Aantal schakelcycli | 50 000 |
| Afmetingen (led-module) | 89.5 x 12 x 7.1 mm |
| Kabellengte per ledstrip | 100 cm |
| Lichtsterkte | mcd |
| Kleur | neutraalwit |