
De NITTO isolatietape in felgroen, 19 mm breed en 20 meter lang, biedt optimale duurzaamheid en veelzijdigheid voor al je elektrische isolatiebehoeften. De sterke lijm hecht stevig aan oppervlakken om ze te beschermen tegen slijtage.
Deze tape is bestand tegen vocht en hitte, waardoor hij perfect is voor binnen- en buitentoepassingen. Wikkel hem om draden, kabels of leidingen en vertrouw erop dat hij stevig blijft zitten onder druk, wat zorgt voor betrouwbare bescherming en langdurige prestaties.
| Merk | Nitto |
| Model | 1045N-VPC |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Blauw,Rood |
| Breedte van het product | 19 mm |
| Gewicht Product | 90 g |
| Hechtingskracht aan drager | 2.67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieband | 0.2 mm |
| Type tape | Isolatietape |
| Tekstgebied volumeweerstand | 1.3 × 1014 Ohm/cm |
| Verlenging | 193 % |
| Aantal stuks | 1 |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |