
De optionele toegangspas (badge) voor HAA2866 - HAA2890, specifiek de HAA2866/TAG, is een geavanceerde 125 kHz RFID proximity-kaart voor toegangscontrolesystemen.
Met een dikte van maar 1,9 mm past deze kaart moeiteloos in alle standaard EM-kaartlezers. Ze werkt ook prima met Wiegand kaartlezers en kaartlezers met een Wiegand data-uitgang, waardoor je 'm veelzijdig kunt gebruiken en makkelijk kunt integreren.
Gebruik de kaart makkelijk in beveiligingssituaties waar je snel en efficiënt toegang nodig hebt zonder een fysieke sleutel. Dankzij de betrouwbare frequentie en het stevige ontwerp is deze kaart een betrouwbare partner in elk toegangscontrolesysteem.
| Merk | EtiamPro |
| Model | HAA2866/TAG |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 1.9 mm |
| Hoogte van het product | 85.5 mm |
| Breedte van het product | 53.6 mm |
| Gewicht Product | 9.6 g |
| Compatibel met | Chuango,Eminent |
| Frequentie van het lezen van kaarten | 125 kHz |
| Kaartfunctie | lezen |
| EM-chip | Ja |
| Materiaal | ABS |