
Deze 2000 W oliegevulde radiator van Perel heeft 9 ribben en is perfect als bijverwarming. Met drie warmtestanden en een thermostaat kun je de warmte naar wens instellen. De opgewarmde olie blijft warmte afgeven, zelfs nadat het apparaat is uitgeschakeld, en je hoeft de olie niet te vervangen.
Veiligheidsfuncties zijn onder andere een oververhittingsbeveiliging die het apparaat uitschakelt wanneer de temperaturen te hoog worden, en een omvalschakelaar voor onmiddellijke uitschakeling als het apparaat omvalt. Met vier wielen en een handige bovenhandgreep is het gemakkelijk te verplaatsen.
Een kabelhouder houdt het netsnoer netjes opgeborgen, waardoor je het makkelijk en netjes kunt vervoeren en gebruiken. Deze radiator is een efficiënte verwarmingsoplossing die praktisch is en veilig en gemakkelijk te gebruiken.
| Merk | Perel |
| Model | TC78009N |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 40.5 cm |
| Hoogte van het product | 59.5 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 7.9 kg |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2000 W |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Type wielen | Zwenkbaar |
| Aantal wielen | 4 |
| Bescherming tegen oververhitting | Ja |
| Beveiliging tegen kantelen | Ja |
| Type vloeistof | Olie |
| Vloeistof gevuld | Ja |
| Aantal elementen | 9 |