
Deze compacte Perel olieradiator levert een krachtige output van 700 W, met 7 verwarmingsribben en een ingebouwde thermostaat. Het ontwerp verwarmt de olie in de radiator efficiënt, waardoor de warmte nog lang wordt afgegeven, zelfs nadat je 'm hebt uitgeschakeld.
Er is geen vervanging van olie nodig, dus het blijft lekker makkelijk werken. Een oververhittingsbeveiliging schakelt automatisch het apparaat uit als het te heet wordt, zodat je je geen zorgen hoeft te maken.
Een handig handvat aan de bovenkant zorgt ervoor dat je het makkelijk kunt verplaatsen, waardoor het ideaal is voor extra verwarming in verschillende ruimtes.
| Merk | Perel |
| Model | TC78007 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 33 cm |
| Hoogte van het product | 38 cm |
| Breedte van het product | 14 cm |
| Gewicht Product | 3.3 kg |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 700 W |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Bescherming tegen oververhitting | Ja |
| Beveiliging tegen kantelen | Nee |
| Type vloeistof | Olie |
| Vloeistof gevuld | Ja |
| Aantal elementen | 7 |