
De Perel aluminium gereedschapskoffer is 425 x 305 x 125 mm groot en heeft een inhoud van 16,2 liter. Deze veelzijdige opbergoplossing is ideaal voor het organiseren en vervoeren van gereedschap en accessoires.
Lichtgewicht maar toch stevig, de hoes heeft versterkte hoeken voor extra duurzaamheid. Pas het interieur aan je wensen aan met verwijderbare verdelers, zodat elk gereedschap zijn eigen plek heeft.
Beveiliging is belangrijk en daarom zijn er twee sleutelsloten inbegrepen, zodat je spullen veilig en goed beschermd zijn. Of je nu schroevendraaiers of kleine elektronische onderdelen opbergt, deze koffer past zich aan jouw verschillende opslagbehoeften aan.
| Merk | Perel |
| Model | 1819 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 305 mm |
| Hoogte van het product | 125 mm |
| Breedte van het product | 425 mm |
| Gewicht Product | 1933 g |
| Binnenbreedte | 407 mm |
| Inwendige diepte | 287 mm |
| Inwendige hoogte | 110 mm |
| Verstelbare compartimenten | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 16.2 l |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |