
De convector CH0007 van PEREL levert 2000 W aan verwarmingsvermogen voor uitstekende prestaties als bijverwarming.
Met drie instelbare warmtestanden en een handige thermostaat past dit apparaat zich moeiteloos aan elke gewenste temperatuur aan. De ingebouwde turboventilator zorgt ervoor dat de warmte snel wordt verspreid, waardoor elke ruimte efficiënt wordt opgewarmd.
Dankzij de oververhittingsbeveiliging schakelt het apparaat zichzelf automatisch uit als het te warm wordt, wat zorgt voor veiligheid en een gerust gevoel.
De handvaten aan de bovenkant zorgen ervoor dat je de convector super makkelijk naar elke plek kunt verplaatsen, net zoals je dat met een lichte koffer zou doen.
| Merk | Perel |
| Model | CH0007 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 196 mm |
| Hoogte van het product | 420 mm |
| Breedte van het product | 580 mm |
| Gewicht Product | 3.1 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rechthoek |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2000 W |
| Weergave | Nee |
| Type montage | Voet,Vrijstaand |
| Extra materiaal | ABS,PP (polypropyleen) |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| EPREL-identificatiecode | 2497924 |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Energieklasse | D |
| Lengte netsnoer | 1.4 m |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Ventilator functie | Ja |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type schakelaar | Relais,Draaiknop |
| Elektrische bescherming | Oververhitting |
| Energiebesparing | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Warmte-instellingen | 750 W,1250 W,2000 W |
| Maximaal verwarmingsvolume | 60 m³ |
| Type kabel | H05VV-F 3G0.75 |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Verwarmingsafstand | 2 m |
| Type verwarming | Hetelucht |
| Aantal warmte-instellingen | 3 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Materiaal | Metaal |