
Beheer moeiteloos je hele omgeving met de nieuwe Smart-reeks van Perel. Bedien al je apparaten op afstand via één app, zodat je nooit meer handmatig je lampen hoeft aan te zetten of je hoeft af te vragen wie er voor de deur staat, zelfs als je niet thuis bent. Deze groeiende Smart-lijn maakt het bedienen van je apparaten een stuk eenvoudiger.
Pas de verlichting aan op jouw stemming of laat het je sfeer versterken. Heb je een hekel aan thuiskomen in een donker huis? Stel je lampen in om op specifieke tijden aan te gaan. De Smart-serie van Perel stelt je in staat om altijd en overal de perfecte ambiance te creëren.
Met Tuya's ingebouwde intelligentie wordt het leven supermakkelijk met slechts één intuïtieve app. De slimme lamp van Perel is eenvoudig en eenvoudig te beheren via de gebruiksvriendelijke en gratis Tuya-app.
Pas de helderheid en kleurtemperatuur moeiteloos aan via je smartphone of tablet met de Tuya-app. Organiseer je een feestje of heb je behoefte om te ontspannen? Kies dan voor warm wit om een uitnodigende sfeer te creëren. Moet je je concentreren? Schakel dan over naar koel wit, of kies uit een scala aan RGB-kleuren voor dat extra beetje flair.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1210 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 45 g |
| Diameter eenheid | 60 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 555 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Minimum kleurtemperatuur | 2200 °K |
| Dimbaar | Nee |
| Energieklasse | F |
| Type fitting | E27 |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Warmwit |
| Kleurweergave-index (CRI) | 80 CRI |
| Stand-by modus | Ja |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Smart compatibiliteit | Google Home |
| Totaal nominaal vermogen | 6.5 W |
| Starttijd | 0.5 s |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Dimbaar via app | Ja |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.5 |
| Energieverbruik | 6.5 kW·h |
| Verwarmingstijd | 1 s |
| Stand-by vermogensverbruik | 0.5 W |
| RF-uitgangsvermogen | 15 mW |
| Maximale kleurtemperatuur | 2700 °K |
| Type LED-module | Gloeidraad |
| Levensduur LED's | 15000 h |