
Thermische krimpkous 12,7 mm - geel - 25 stuks is een veelzijdige oplossing voor allerlei elektrische toepassingen. Ideaal voor het verbinden van elektrische kabels, het isoleren van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren, en het markeren en beschermen van kabels.
Deze krimpkousen zijn waterdicht en perfect voor glasvezelverbindingen. Ze beschermen metalen staven of buizen tegen roest en bieden een schild voor antennes tegen slecht weer.
Gemaakt van halogeenvrije, flexibele materialen, zijn deze vlamvertragend zonder schadelijke stoffen zoals lood, cadmium, kwik, chroom+6, PBB en PBDE. Ze zijn perfect voor afgesloten ruimtes waar een veilige, halogeenvrije omgeving nodig is. Je kunt ze gebruiken in de metro, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Voldoet aan de UL 600V en F-markering standaard.
| Merk | Velleman |
| Model | STB127Y |
| Primaire kleuren | Geel |
| Gewicht Product | 445 g |
| Diameter eenheid | 12.7 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 25 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |