
Thermische krimpkous 2:1 met een diameter van 5,0 mm en een lengte van 12 m per doos in zwart biedt veelzijdige bescherming en isolatie. Je kunt 'm universeel gebruiken om elektrische kabels te verbinden, gesoldeerde puntjes bij weerstanden en condensatoren te isoleren, elektrische leidingen te markeren en beschermen, metalen staven of buizen tegen corrosie te beschermen en antennes te beschermen.
Deze waterdichte krimpkousen zijn echt onmisbaar voor het verbinden van glasvezelkabels en bieden betrouwbare bescherming in elke situatie. Dankzij de dunne wand en de hoge flexibiliteit zijn ze supermakkelijk te hanteren, terwijl de polyolefine buitenlaag zorgt voor een gladde, duurzame afwerking.
Dankzij de supergoede treksterkte en een krimpverhouding tot wel 50% passen deze krimpkousen zich echt helemaal aan verschillende vormen en maten aan. De brandvertragende eigenschappen en beperkte waterabsorptie zorgen voor extra veiligheid en duurzaamheid.
| Merk | Velleman |
| Model | ST50BK-BX |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 17 cm |
| Gewicht Product | 209 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Brandbaarheid | UL 94 HB |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Krimpverhouding | 2.1 |
| Lengte krimpkous | 12 m |
| Nominale diameter voor krimpen | 5 mm |
| Materiaal | Polyolefin |