
Thermische krimpkous 4.5 mm in het wit heeft allerlei toepassingen voor elektrische verbindingen. Perfect voor het isoleren van kabels en het beschermen van soldeerpunten, en ze beschermen ook metalen staven tegen roest.
Gemaakt van halogeenvrije en flexibele materialen, hebben ze een vlamvertragende eigenschap die superbelangrijk is in ruimtes waar veiligheid het allerbelangrijkste is. Zonder schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE, zijn deze krimpkousen helemaal geschikt voor gebruik in metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen.
Ze zijn speciaal gemaakt voor een waterdichte connectie van glasvezelkabels en kunnen tot 600V aan, volgens de UL-normen. De F-markering zorgt voor veiligheid en betrouwbaarheid, zelfs in lastige situaties.
| Merk | Velleman |
| Model | STB48W |
| Primaire kleuren | Wit |
| Gewicht Product | 255 g |
| Diameter eenheid | 4.8 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |