
Thermische krimpkous 9 mm - wit - 25 stuks is een betrouwbare oplossing voor het verbinden van elektrische kabels, het isoleren van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren, het markeren en beschermen van elektrische kabels, en het beschermen tegen corrosie van metalen staven of buizen. Ook handig voor het beschermen van antennes.
Deze waterdichte krimpkousen worden ook gebruikt voor het verbinden van glasvezelkabels, wat laat zien hoe veelzijdig ze zijn. Ze zijn halogeenvrij en flexibel en gemaakt met een vlamvertragende technologie, zonder schadelijke stoffen zoals lood, cadmium, kwik, chroom+6, PBB en PBDE. Dit maakt ze ideaal voor gebruik in afgesloten ruimtes waar je een halogeenvrije omgeving nodig hebt, zoals in de metro, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen.
Met een UL 600V en F-markering voldoen ze aan de hoogste veiligheidseisen, wat ze geschikt maakt voor allerlei technische toepassingen waar je echt kunt rekenen op betrouwbaarheid en veiligheid.
| Merk | Velleman |
| Model | STB95W |
| Primaire kleuren | Wit |
| Gewicht Product | 360 g |
| Diameter eenheid | 9.5 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 25 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |