
Deze transparante krimpkous van 12 mm is echt handig voor allerlei specifieke klusjes. Je kunt 'm overal voor gebruiken: van elektrische kabels verbinden, soldeerpunten isoleren tot het beschermen van metalen onderdelen tegen roest.
De krimpkousen zijn ook perfect voor het verbinden van glasvezelkabels en zorgen voor een betrouwbare waterdichte afdichting. Door hun vlamvertragende en halogeenvrije samenstelling zijn ze super geschikt voor gebruik in omgevingen met strenge veiligheidseisen, zoals metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen.
Met flexibiliteit en een lange levensduur zijn de krimpkousen vrij van schadelijke materialen zoals lood, cadmium, kwik, chroom+6, PBB en PBDE. Gecertificeerd volgens UL 600V en met een F-markering, bieden ze ongeëvenaarde betrouwbaarheid en prestaties in elke installatie.
| Merk | Velleman |
| Model | STB127C |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 445 g |
| Diameter eenheid | 12.7 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 25 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |