
De zon aangedreven TUINLAMP OP ZONNE-ENERGIE met een sokkel van roestvrij staal zorgt ervoor dat buitenruimtes efficiënt verlicht worden. Deze lamp, gehuld in duurzaam roestvrij staal, is goed bestand tegen verschillende weersomstandigheden.
Deze set van 24 lampjes gebruikt zonlicht en zorgt voor milieuvriendelijke verlichting zonder de energierekening te verhogen. Ideaal om tuinpaden, terrassen of opritten te verlichten, ze gaan 's avonds automatisch aan en geven een warme gloed aan elke avondsetting.
Met een eenvoudige installatie en zonder dat er bedrading nodig is, veranderen deze lampen moeiteloos buitenomgevingen. De hoogwaardige zonnepanelen zorgen voor maximale energieopname overdag, waardoor ze 's nachts consistent en betrouwbaar licht geven.
| Merk | Perel |
| Model | CSOL04D |
| Batterij IEC grootte | 40 H |
| Primaire kleuren | Grijs,transparant |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Gewicht Product | 70 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Accuspanning | 1.2 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Ingangsspanning VDC | 2 V |
| Samenstelling batterij | Nikkel-metaalhydride (NiMH) |
| Diameter eenheid | 5.5 cm |
| Weergave | Ja |
| Type montage | Grondpen |
| Aantal leds | 1 |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Aantal stuks | 24 |
| Diameter pool | 19 mm |
| Draadloos/bedraad | Draadloos |
| Aangedreven door zonne-energie | Ja |
| LED type | Zeer heldere leds |
| Aan/uit/autoschakelaar | Ja |
| Grondpin | Ja |
| Autonomie | 8 h |
| Hoogte grondspies | 120 mm |
| Hoogte paal | 160 mm |
| Maximale lichtsterkte | 12 cd |
| Minimale helderheid | 10 cd |
| Corrosiebestendig | Ja |
| Capaciteit zonnepaneel | 40 mA |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterbestendig | Ja |