
De ZEKERING 5 x 20mm TRAAG 12A zekeringen, verkocht in doosjes van 10, bieden betrouwbare circuitbescherming met hun trage functie, waardoor gevoelige elektronica beschermd wordt tegen plotselinge stroompieken.
Ontworpen voor veelzijdigheid, passen deze compacte zekeringen in krappe ruimtes en behouden ze een constante prestatie in allerlei apparaten, van huishoudelijke apparaten tot industriële machines.
Met nauwkeurige engineering wordt elke zekering grondig getest voor superieure kwaliteit en duurzaamheid, waardoor ze een betrouwbare keuze zijn voor allerlei elektrische toepassingen.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | FU12N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 20 mm |
| Gewicht Product | 10 g |
| Diameter eenheid | 5.2 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 12 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 5 x 20 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |