
Omarm de opwinding van ontdekkingen met de Velleman metaaldetector. Ga op zoek naar munten, sieraden, goud of zilver met dit instapmodel, perfect voor beginnende ontdekkingsreizigers.
Met een waterdichte spoel en een verstelbare schacht past hij zich moeiteloos aan jouw omgeving aan, wat zorgt voor comfort en precisie. Met een zoekdiepte van 12 cm ontdek je verborgen schatten onder de oppervlakte.
De ingebouwde VU-meter geeft je intuïtieve feedback en verbetert je zoek efficiëntie. Met een koptelefoonaansluiting kun je ongestoord en geconcentreerd op avontuur gaan, zonder dat anderen je storen.
| Merk | Velleman |
| Model | CS100N |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 22 cm |
| Hoogte van het product | 92.5 cm |
| Breedte van het product | 16.5 cm |
| Gewicht Product | 660 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Type display | Analoog |
| Accuspanning | 9 V |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Type audio-uitgang | 3.5 mm-aansluiting,Koptelefoon,Luidspreker |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalsterkte-indicator | Ja |
| Grootte hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm |
| Dieptegevoeligheid | 12 cm |
| Hoogte spoel | 2 cm |
| Maximale geassembleerde lengte | 92.5 cm |
| Minimale gemonteerde lengte | 61 cm |
| Maximale werkfrequentie | 24.2 kHz |
| Minimale werkfrequentie | 1.9 kHz |
| Met LED-indicatoren | Nee |
| Pin-pointing (in volledig metalen modus) | Nee |
| Instelbare gevoeligheid | Nee |
| Verstelbare steel | Ja |
| Verstelbare afstemming | Ja |
| Discriminatiemodus | Regelbaar |
| Maximale vochtigheid | 90 % |
| Handmatige grondbalans | Nee |
| Vooraf ingestelde besparing | Nee |
| Oppervlakte eliminatie | Nee |
| Audio-uitgangsniveau | 75 dB |
| Spoeldiameter | 16 cm |
| Aantal batterijen |