
Verkeerskegel rood/wit - 75 cm. Deze kegel is super stabiel en veelzijdig. Perfect om zones af te zetten bij scholen, sportclubs, rijscholen en op bouwplaatsen.
Dankzij het stevige ontwerp is 'ie perfect geschikt voor binnen én buiten, ongeacht het weer. Gebruik 'm om verkeersstromen te regelen of voor veiligheidstrainingen, en ervaar hoe betrouwbaar 'ie werkt.
| Merk | Perel |
| Model | 1190-75 |
| Primaire kleuren | Rood,Wit |
| Diepte van het product | 40 cm |
| Hoogte van het product | 75 cm |
| Breedte van het product | 40 cm |
| Gewicht Product | 4015 g |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Flexibele | Nee |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |