
De VERTICALE SUBMINIATUUR ROCKERSCHAKELAAR is ontworpen voor precisie met een SPDT ON-ON configuratie, en biedt betrouwbare schakeling voor compacte elektronische apparaten.
Belangrijkste voordelen:
De specificaties omvatten een robuuste bouw die bestand is tegen herhaald gebruik, en de veelzijdigheid om bij verschillende elektrische projecten te passen. Vergelijkbaar met de precisie van een Zwitsers horloge, zorgt deze schakelaar voor consistente prestaties, wat het een essentieel onderdeel maakt voor technische installaties.
| Merk | Daily Well |
| Model | RS-4C |
| Diëlektrische sterkte | 1000Vrms op zeeniveau |
| Behuizing | roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | min. 1000Mohm |
| Contacten | 3A met resistieve belasting van 120Vac of 28Vdc |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| OPEN | GEEN |
| Elektrische levensduur | 30000 maak-en-verbreek cycli bij max. belasting |
| Contactweerstand | aanvankelijk max. 20mohm bij 2-4Vdc : 100mA voor verzilverde en vergulde contacten |
| Schroefdraad | vernikkeld messing |
| Contacten (materialen) | verzilverd |
| Middencontact | verzilverd messing |
| 2-3 | ON |
| 2-1 | ON |
| Huls | diallyl phthalaat (DAP) |
| Rockers | nylon |
| Aansluiting/steun voor schakelaar | messing, elektrolytisch aangebracht |