
De VOUWTAFEL biedt een veelzijdige oplossing voor je werkplek of evenementen, met een afmeting van 180 x 70 x 74 cm voor genoeg werkruimte. Het opvouwbare ontwerp zorgt voor makkelijke opslag en transport, en het transformeert moeiteloos elke ruimte.
Gemaakt met een stevig frame en een krasbestendig oppervlak voor duurzaamheid, kan deze tafel voor veel verschillende dingen gebruikt worden, van het geven van feestjes tot het fungeren als een betrouwbare werkplek.
Biedt stabiliteit zelfs op ongelijke oppervlakken, de stevige inklapbare poten vergrendelen goed, waardoor wiebelen wordt voorkomen. Herdefinieer gemak met de VOUWTAFEL's naadloze mix van praktisch nut en stijl.
| Merk | Perel |
| Model | FP183 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 70 cm |
| Hoogte van het product | 74 cm |
| Breedte van het product | 180 cm |
| Gewicht Product | 11 kg |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Montage vereist | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Extra materiaal | Staal |
| Gevouwen diepte | 91.5 cm |
| Opgevouwen hoogte | 7.5 cm |
| Gevouwen breedte | 70 cm |
| Materiaal dikte | 43 mm |
| Type tuintafel | Tafel |
| Met glasplaat | Nee |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Opvouwbaar | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Telescopisch | Nee |
| Aantal poten | 4 |
| Aantal personen | 6 |
| Beschermingsdekking | Nee |
| Materiaal | HDPE (hogedichtheidpolyethyleen) |