
De waterbestendige LED-lamp werkt op 12V en zorgt voor betrouwbare prestaties onder verschillende weersomstandigheden. De heldere rode kleur knippert effectief om goed zichtbaar te zijn. De stevige zwarte behuizing biedt duurzaamheid en een strak uiterlijk.
Voordelen:
Gebruik:
Specificaties:
| Merk | Seder |
| Model | 12VTFR |
| Kabellengte | 17 cm |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | transparant,Grijs |
| Diepte van het product | 25.5 mm |
| Gewicht Product | 3 g |
| Type lamp | led |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 10 mm |
| Type montage | Bevestiging met moer |
| Kleur van LED's | Rood |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Type connectie | Lood |
| Knipperende led | Ja |
| Diameter montagegat (mm) | 8 mm |
| Materiaal | ABS |
| Waterbestendig | Ja |