
Verhoog je buitenruimte met het WATERDOORLATEND ZONNEZEIL in een prachtige champagne kleur. Dit driehoekige schaduwdoek is 5 x 5 x 5 meter groot en biedt effectieve bescherming tegen hitte en schadelijke UV-stralen voor je zwembad of terras.
Gemaakt van waterdoorlatend, UV-bestendig PE geweven stof, kun je makkelijk afwisselen tussen zon en schaduw. Het ingewikkelde ontwerp heeft kleine gaatjes die het gebied eronder afkoelen en de windbestendigheid verbeteren, waardoor problemen met waterophoping, die je vaak met waterdichte zeilen hebt, worden voorkomen.
Bovendien geeft het eigentijdse ontwerp een moderne en luxueuze uitstraling aan elke buitenruimte, waarbij functie en vorm moeiteloos in elkaar overgaan.
| Merk | Perel |
| Model | GSS3500PE |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 2200 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Champagne |
| Materiaal (Detail) | HDPE (Hogedichtheidpolyetheen) |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Driehoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 180 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 5 m |
| Niveau van Waterbestendigheid | Anders |
| Werkzame Breedte | 5 m |
| Waterbestendigheid | Doorlatend |
| Type Decoratie/Dessin/Motief | Effen |
| Diameter Ring/Rozet | 40 mm |
| Materiaal | Kunststof |