
WEERSTAND 10W 12K. Een gewikkelde cementweerstand met een keramische behuizing zorgt voor snelle warmteafvoer, en is uitstekend bestand tegen schokken en vocht. Verkrijgbaar in een reeks met lage weerstand.
Perfect voor toepassingen die een hoge betrouwbaarheid en stabiliteit vereisen. Zijn veerkracht onder extreme omstandigheden maakt het geschikt voor industriële omgevingen.
Specificaties omvatten:
Geweldig voor schakelingen die consistente prestaties nodig hebben. Specificaties van weerstand zorgen voor een stabiele werking, waardoor de kans op storingen in elektronische schakelingen wordt verkleind.
| Merk | RB |
| Model | RF12K0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |