
WEERSTAND 10W 150E. Deze draadgewonden cementweerstand zorgt voor efficiënte warmteafvoer dankzij de keramische behuizing. Met een hoge schokbestendigheid en vochtbestendigheid is dit onderdeel perfect voor robuuste toepassingen.
Voorbeeldgebruik omvat toepassingen in stroomvoorziening en circuits waar warmtebeheer heel belangrijk is. De nauwkeurigheid in weerstand zorgt voor betrouwbare prestaties, zelfs in extreme omstandigheden.
| Merk | RB |
| Model | RF150E0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |