
Met een weerstand van 0,22 ohm en een vermogenswaarde van 25 watt is de WEERSTAND 25W 0E22 draadgewonden weerstand ontworpen voor toepassingen met hoog vermogen.
De geanodiseerde aluminium koellichaam maximaliseert de warmteafvoer en duurzaamheid, waardoor het ideaal is voor gebruik in veeleisende omgevingen. Door het compacte formaat kan het efficiënt worden geplaatst in kleine ruimtes.
Kenmerken zijn onder andere een stille werking, hoge stabiliteit en uitstekende thermische geleiding. Geschikt voor toepassingen die een nauwkeurige stroombegrenzing, energiedistributie en betrouwbare prestaties vereisen.
| Merk | RB |
| Model | RG0E22 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 27 mm |
| Hoogte van het product | 15.5 mm |
| Breedte van het product | 47 mm |
| Gewicht Product | 17 g |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Tolerantie (+/-) | 5 % |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 3000 V |
| Minimum isolatieweerstand bij 500 VDC | 100 MΩ |
| Belastingsweerstand | delta R/R < ±1% + 0,05 ohm (oppervlaktetemperatuur tot max. 350°C) |
| Overbelasting op korte termijn | delta R/R < ±2% + 0,05 ohm (100% vermogen 5s) |
| Temperatuursweerstandscoëfficiënt (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |