
Zwart/geel veiligheidslint van 100 meter is een betrouwbare oplossing om gevaarlijke zones, bouwplaatsen en tijdelijke afbakeningen te markeren. Perfect voor het beheren van menigten en andere veiligheidsbehoeften.
De tape zit in een handige dispenser waarmee je de tape makkelijk kunt afknippen en opbergen. Het ontwerp zorgt ervoor dat je 'm efficiënt en snel overal kunt gebruiken.
| Merk | Perel |
| Model | 1188-100D |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 210 g |
| Lengte tape | 100 m |
| Breedte band | 80 mm |
| Verdeler | Ja |
| Dikte band | 28 µm |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |