
Met de 8-weg stekkerdoos met randaarde voor een 19-inch rack heb je een stevige en betrouwbare manier om stroom te verdelen voor je apparatuur. Deze stekkerdoos past moeiteloos in serverkasten en rekken.
Heeft acht geaarde aansluitingen die zorgen voor een veilige stroomvoorziening. Dankzij de 19-inch rackbevestiging past hij perfect in standaard rekken, wat 'm superhandig maakt voor serverruimtes en datacenters. Hij heeft over de hele lengte een stevige kabel, zodat je altijd genoeg bewegingsvrijheid hebt bij installatie.
| Merk | Perel |
| Model | EBP08PDU |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 4.5 cm |
| Hoogte van het product | 48 cm |
| Breedte van het product | 4.5 cm |
| Gewicht Product | 750 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 2.15 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metallic staalgrijs |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 8 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Ja |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Ja |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |