
Ervaar verfijnde verlichting met het ALU-SWISS aluminium profiel, speciaal ontworpen voor LED-strips van 6-8 mm. Vervaardigd uit geanodiseerd aluminium, biedt het duurzaamheid en een slanke zilveren afwerking die elke omgeving versterkt.
Vakkundig ontworpen, is het profiel 2 meter lang en kan naadloos worden geïntegreerd in jouw verlichtingsprojecten. Het smalle ontwerp zorgt voor subtiele maar effectieve verlichting, ideaal voor zowel decoratieve als functionele doeleinden.
Voordelen zijn onder andere verbeterde bescherming van de LED-strip, betere warmteafvoer en een strakke uitstraling. Of je nou keukenkastjes wilt verlichten of voor wat sfeerverlichting wilt zorgen, dit aluminium profiel zorgt elke keer weer voor een professionele afwerking.
| Merk | LEDsON |
| Model | AL-SS-2 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 2 m |
| Hoogte van het product | 15 mm |
| Breedte van het product | 9.6 mm |
| Gewicht Product | 450 g |
| Binnenbreedte | 8 mm |
| Type montage | Hangend,Opbouw |
| UV-bestendig | Ja |
| Profielreeks | ALU-SWISS |
| Profiel type | SS |
| Thermische bescherming | Ja |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |